БЛАГОУСТРІЙ ДІЛЯНКИ: ПОРАДИ ДИЗАЙНЕРА | ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНЕРА

ПОРАДИ ДИЗАЙНЕРА

Благоустрій  ділянки - це робота творча і цікава. Чим більше ділянка, тим більше простору для фантазії. Однак навіть маленький простір біля будинку можна упорядкувати таким чином, що в результаті оформлення територія вийде затишною і оригінальною. Якщо ви думаєте про те, як упорядкувати ділянку, то досить звернутися до професіоналів. Робота починається з плану. Досить грамотно промальовувати на папері все те, що ви хочете бачити біля свого будинку:

- квіткові клумби;

- водойми;

- ліхтарі та світильники;

- доріжки і стежки;

- зручне місце для сімейного відпочинку на свіжому повітрі.

Всі ці елементи зможуть перетворити простір, зроблять його зручним і красивим. Пропонуємо кілька рекомендацій, слідуючи яким ви зможете упорядкувати садову ділянку. 

 

САДОВІ ДОРІЖКИ

Варто приділіть велику увагу садовим доріжкам, так як це обов'язковий елемент будь-якої ділянки. Вони організовують простір і об'єднують всі елементи в єдине ціле. Плануючи доріжки, необхідно продумувати оптимальні способи їх розміщення, щоб можна було швидко дістатися до потрібного об'єкту по найкоротшому шляху. Доріжки виконують не лише практичну функцію, а й прикрашають ділянку. Красиво зроблені доріжки є важливою частиною декоративного оформлення ділянки.


ЛАНДШАФТНЕ ОСВІТЛЕННЯ

 Перед тим, як упорядкувати ділянку, потрібно продумати оптимальний варіант його освітлення. Правильне освітлення - суттєва деталь у благоустрої  ділянки. Коли заходить сонце, ліхтарі починають грати першу скрипку в ландшафтному дизайні. Вони не тільки освітлюють простір, але і дозволяють зробити акценти на важливих елементах оформлення - клумбах, доріжках, фонтанах . Освітлення створює особливу атмосферу.


НЕВЕЛИКІ ВОДОЙМИ

Навіть невелика водойма прикрашає  ділянку, а в сухі спекотні дні ще й підвищує вологість повітря. Біля водойми можна облаштувати місце для відпочинку - поруч з водою буде трохи прохолодніше. Водойми на ділянках можуть бути різними:

 - штучні ставки;

 - фонтани;

 - струмки;

 - джерела.

 Навколо води бажано посадити вологолюбні рослини - вони будуть не тільки добре рости, але і додадуть декоративності. 

 


МІСЦЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

 Упорядковуючи  ділянку своїми руками, потрібно подумати і про місце для відпочинку. На свіжому повітрі буде комфортно збиратися всією сім'єю, спілкуватися, обговорювати новини, а іноді і вечеряти. Облаштування місця для відпочинку - справа відповідальна. Тут потрібно зробити спеціальний майданчик, наприклад, з плитки або дощок. Також бажано подбати про спеціальний навісі від палючого сонця або дощу. Конструкція може бути стаціонарної або розкриватися у міру потреби. А красиві виткі рослини, яскраві квіткові композиції та невисокі чагарники зроблять цей простір ще затишніше.

 


КВІТКОВІ КЛУМБИ

 Зробімо гарні клумби - це головний декоративний елемент вашої території. Квіти перетворюють, прикрашають і наповнюють фарбами будь-яку ділянку. Клумби можуть бути великими і маленькими, правильної геометричної форми або у вигляді галявини. Якщо грамотно підібрати рослини, то можна створити постійно квітучу клумбу. На невеликих садових ділянках можна робити квіткові композиції в діжках або підвісних кашпо, а також створювати вертикальні клумби з витких рослин біля стін і парканів. Будь-який з цих варіантів буде виглядати чудово.

 Тепер ви знаєте, як правильно облаштувати вашу ділянку з усіма нюансами. Це цікава робота, але вона потребує багато часу і сил. Якщо ви хочете, щоб дачна ділянка була красива  і максимально зручна, доручіть цю турботу нам. Досвідчені фахівці складуть детальний план робіт, узгодять його з вами і в короткі терміни втілять його в життя. Ви обов'язково залишитеся задоволені результатом!

Поділитись:

Вам також буде цікаво: